Lokna Rose Gold (velikost S)

Lokna velikosti S (určena na krátké a středně dlouhé vlasy)

 

Upozornění: zboží odesíláme ve lhůtě 3-5 pracovních dnů od přijetí peněz.

869 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 222
Lokna Rose Gold (velikost S)

Detailní popis produktu

Asi to známe každá. Ráno se nedokážeme dostat z postele a pak vše honíme na poslední chvíli. Co kdybyste ale měly ráno o starost méně? Co se takhle probudit a mít hlavu posetou loknami?

 

Lokna je jinými slovy "natáčka přes noc". Večer si ji napletete na suché vlasy, lehce pokropíte vodou a můžete jít spát. Díky pohodlné výplni tak bude váš spánek nerušený a povrch ze 100% morušového hedvábí zaručí, že se vaše vlasy natočí bez sebemenšího poškození. Loknu prodáváme ve dvou provedeních (velikost S a M pro různé délky vlasů). Pokud nechcete čekat až do rána, navlnění lze docílit i zhruba za 2-3 hodiny.

 

Sada obsahuje: natáčku Lokna, dvě hedvábné gumičky, sponku, saténový vak.

 

Povrch Lokny i gumiček je ze 100% morušového hedvábí (certifikace OEKO-Tex STANDARD 100), které je pro vaše vlasy zcela bezpečné, necuchá je a ani je nijak mechanicky nepoškozuje. Výplň Lokny je tvořena z měkkého materiálu, který vám umožní klidný a nerušený spánek. 

 

Názor kadeřnice:

Olga Dimitrasco, top stylistka značky Wella

"Hedvábná natáčka je naprosto bezpečná pomůcka pro natáčení vlasů. Vlasy se při aplikaci necuchají, nelámou a nejsou pod mechanickým tlakem jako například u tzv. zipových natáček."

 

Návod pro správné natočení vlasů naleznete v příspěvku na našem blogu: https://www.hannetonfashion.cz/lokna_jak_na_to.