Maska na spaní (bez gumičky)

Sada obsahuje: masku ze 100% morušového hedvábí do vlasů a saténový vak.

Položka byla vyprodána…
439 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 306
Maska na spaní (bez gumičky)

Detailní popis produktu

Až třetinu života strávíme spánkem. Tento čas chceme trávit v maximálním pohodlí a bez rušivých elementů. Tím je mnohdy například světlo. Ať už se jedná o lampičku na čtení vašeho partnera, prohozený denní režim, kdy vás budí sluníčko nebo když si chcete odpočinout na cestách, například v letadle. V tyto momenty naše oči vyžadují maximální tmu, abychom se ponořili do nerušeného a pokud možno dlouhotrvajícího spánku. Díky našemu setu na spaní vás tedy nebude nic rušit!

 

Hedvábná maska na oči značky Hanneton Fashion vyrobená ze 100% morušového hedvábí s certifikací Oeko-Tex® standard 100 (ten svědčí o bezpečnosti a vysoké kvalitě samotné látky.). Maska vám bude zárukou nejen klidného spánku, ale bude i doplňkem večerního pečujícího rituálu! Při používání hedvábné masky na oči se vaše pokožka během noci vyhladí a hydratuje. Hedvábí díky své jemné struktuře nezanechává na kůži otlaky, nijak nedráždí vaši pokožku a dá se říci, že dokonce zabraňuje tvorbě vrásek. Samotná hedvábná maska vám také pomůže v péči o pleť, neboť má schopnost vstřebat vlhkost (včetně kosmetických přípravků, které si nanášíte na pokožku před spánkem) a umocňuje tak účinek pečující kosmetiky v oblasti očí.

V sadě naleznete nejen masku, ale i gumičku (rovněž ze 100% hedvábí), která nebude vaše vlasy zatěžovat a nijak mechanicky poškozovat. Osobně jsem zvyklá si každý večer dát vlasy do volného copu na vrchol hlavy a následně nasadit masku na spaní. Jak set využijete vy, to už je zcela na vás :)

 

 

Sada obsahuje: masku ze 100% morušového hedvábí, hedvábnou gumičku do vlasů a saténový vak.