Jak natočit vlasy pomocí Lokny?

Lokna je pomůcka, která vám usnadní život :)

 

Máte rády upravené vlasy, ale ráno vám při spěchu do práce nezbývá ani minuta navíc? V tomto případě oceníte Loknu víc, než si vůbec myslíte! Lokna, jiným označením taky natáčka (nejen) přes noc, je vlasový doplněk, který napomůže ke krásným vlasovým vlnám a to bez použití tepla. Funguje na principu mechanického natočení vlasu na natáčku ze 100% morušového hedvábí. Při výběru materiálu jsme si dali pozor na to, aby co nejméně zatěžoval vlasy nebo je jinak poškozoval. Proto jsme sáhly po morušovém hedvábí. 

Hedvábí je přírodní, na dotek jemný materiál, který disponuje přirozeným leskem. Morušové hedvábí je antibakteriální a vhodné pro alergiky. Hedvábí, ze kterého je ušita Lokna disponuje certifikátem OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje bezpečnost materiálu. 

 

Jak Loknu na vlasy správně nasadit? 

 

Promo video Lokny

 

Zde video jak Loknu správně namotat na vlasy:

 

 

Postup je jednoduchý.

  1. Loknu aplikujte na suché a pokud možno čerstvě umyté vlasy – při mytí vlasů naneste přípravky, na které jste zvyklí. Pokud máte jemné vlasy, doporučujeme pro dlouhodobější výdrž vln zvolit i stylingový přípravek, který nanesete na mokré vlasy. Zde je volba na Vás neboť každý z nás zná své vlasy nejlépe :)
  2. Natočte Loknu na vlasy – upěvněte Loknu pomocí klipové sponky k vrchní části hlavy. Vlasy si rozdělte na dvě části. jednu část vlasů si můžete lehce připevnit gumičkou, aby se Vám druhá strana lépe motala. Začněte v přední části hlavy. Vezměte menší pramen a obtočte ho kolem Lokny. K prvnímu pramenu připojte další část vlasů a pokračujte v naplétání. Doporučujeme motat spíše více pevně, jelikož v průběhu noci se mohou vlasy častým převalováním v posteli lehce uvolnit. Jakmile napletete jednu stranu, upevněte vlasy gumičkou a pokračujte na straně druhé. Sejměte vlasový klip, vlasy můžete podle potřeby lehce pokropit vodou. Takto můžete jít spát. Pokud nechcete čekat přes noc, nechte Loknu napletenou na vlasech minimálně 3 hodiny pro docílení jemných loken. 
  3. Rozpleťte vlasy – uvoněte gumičky a pomalu rozplétejte vlasy. Loknu uschovejte do vaku.
  4. Upravte si účes – podle potřeby vlasy rozčešte a upravte. Pro delší výdrž loken doporučujeme použít fixační lak na vlasy.
  5. Užívejte si krásného účesu! :)

Lokna se prodává ve dvou velikostních provedeních. Velikost S je určená na krátké a středně dlouhé vlasy. Velikost M doporučujeme pro dlouhé a husté vlasy. 

Věříme, že si Loknu zamilujete a stane se součástí vaší vlasové rutiny. 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Zde je nutno říci, že každý vlas má jinou strukturu, někomu mohou lokny držet i několik dní, někomu pár hodin. Pro delší fixaci použijte vhodné přípravky na vlasy.

 

Vaše holky z Hanneton Fashion